ARENDUSFOND

Soovid, et õppehoones õppimine oleks ikka parem, kui õues õppimine? Tahaksid mõnda muud õpikeskkonda parendavat muudatust? Tutvu võimalusega, kuidas seda teha.

14. oktoobril võttis TÜ üliõpilaskonna juhatus vastu otsuse luua TÜ üliõpilaskonna juhatuse arendusfond. Fondi eesmärk on panna õlg alla tudengiprojektidele, mis toimivad üliõpilaskonna üldiseks hüvanguks – mis on seotud TÜ õppekeskkonna, üliõpilaskonna ja üliõpilaskogude arendamisega. Projektil, mida TÜÜE toetab, peab olema selge eesmärk ja põhjendus, milline on projekti kasutegur üliõpilaskonnale või Tartu Ülikoolile üldiselt. 

Inspiratsiooniks

Eelmisel aastal võimaldasime söögitegemist, vaba aja veetmist ning samuti aitasime kaasa ürituste organiseerimise lihtsustamisele. Nii said omale põnevad lauamängud tehnoloogiainstituut ja haridusteaduste instituut, söögi tegemise võimaluse mikrolaineahju näol eesti ja üldkeeleteaduse instituut ning mikrolaineahju ja veekeedukannu spordi- ja füsioteraapia instituut. Erinevate ürituste läbiviimiseks sai habraste portselannõude asemele korduvkasutatavad nõud ökoloogia ja maateaduse instituut.