26. septembril valitakse uus Tartu Ülikooli üliõpilaskonna juhatus. Esimehe kohale kandideerivad Allan Aksiim (platvormCV ja motivatsioonikiri) ja Hannes Hugo Urbla (platvormCV ja motivatsioonikiri). Aseesimeeste kohtadele Helo Liis Soodla (platvormCVmotivatsioonikiri ja lühiülevaade) ning Trine Tamm (platvormCV ja motivatsioonikiri). Tartu Ülikooli üliõpilaskonna volikogu toimub 26. september 18:00 Ülikooli 18 ruumis 218.

Peale juhatuse valimisi on volikogu koosoleku päevakavas Tartu Ülikooli üliõpilaskonna esindaja valimine Üliõpilaskonna SA (ehk ÜKSA)  nõukokku. ÜKSA veab eest Ole Rohkem liikumist.

Juhatuse kandidaatide vahel toimub avalik debatt Tartu Ülikooli senati saalis 24. september kell 18:15. Debatti modereerib Britt Järvet, kes ootab küsimusi kandidaatidele.