Head üliõpilased!

Kevad on kohale jõudnud ja koos sellega ka üliõpilasesindajate valimised.

Üliõpilasesindusena tegutseme selle nimel, et kõigi 13000 Tartu Ülikooli tudengi õpingud läheksid sujuvalt ning neil oleks, kellega jagada oma muresid ja rõõme. Aga loomulikult ei ole me ainult kuulaja rollis, vaid elame rõõmudele ka kaasa ja püüame lahendada mured.

Esindajaid on kokku ligi 150 ja neist igaühe panus on väärtuslik. Kui tunned, et Sinuski on entusiasmi seista enda ja kaastudengite heaolu eest ning teha ära suuri asju juba õpingute ajal, siis kandideeri üliõpilasesindajaks! Vastutasuks saad väärtuslikud kontaktid, suure sõprusringkonna ning kasuliku kogemuse kogu eluks.

Kardad, et ei ole veel ülikoolieluga piisavalt kursis? Selle keerulise süsteemi kohta on meil kõigil veel palju õppida ja värskest pilgust on alati kasu! Või oled hoopis doktorant ja kahtled, kas suudad muredega samastuda ja midagi esindamisest võita? Sel õppeaastal oleme tegelikult esinduses doktoriõppele päris palju tähelepanu pööranud ja andnud tagasisidet ülikoolisisesele ja riiklikule doktorantuurireformile. TÜÜEga liitumisel saad meie töögruppides rääkida kaasa just neil teemadel, mis sinul silmad särama panevad ja veenduda, et mõtted jõuavad ka ülikooli juhtkonnani. Pane end proovile ja anna oma panus ülikoolielu täiustamisele!

Kandideerimisperiood kestab 20. aprillist — 3. maini ning kandideerida saab nii instituudi kui valdkonna üliõpilaskogusse. Jälgi kindlasti enda instituudi ja valdkonna infokanaleid ning loe esindajaks olemise kohta rohkem liitumislehelt.