TÜÜE TUNNUSTAB

Võtame kokku sügissemestri tegusamad esindajad ja meeskonnad ning tunnustame neid nende hindamatu panuse eest! Soovime kaunist ja rahulikku jõuluaega! Vaata ka allolevat videot, mille kõigile valmis meisterdasime!

TÜÜE hing

Meeskondlik

Farmaatsia instituudi üliõpilaskogu

Visa farmaatsia instituudi üliõpilaskogu on järjepidevalt seisnud oma maja ja puhkenurga kauniduse ning mugavuse eest. Nad osalevad aktiivselt töögruppides, tõstavad esile edulugusid ning on hästi organiseeritud — alati on teada, kelle poole millega pöörduda!

TÜÜE hing

Individuaalne

Nora Nurme

Kui Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi üliõpilaskogu jälle kuskil tegutseb, siis on selle taga Nora. Tema on see, kes suunab, innustab, loob rõõmu ja tegutseb, et päriselt IÜKi unistused teoks teha!

Semestri tegu

321 allkirja tasulise kõrghariduse vastu

Õigusteaduskonna üliõpilaskogu eestvedamisel koguti väga lühikese ajaga kokku üle 300 allkirja, protestimaks õppekava tasuliseks muutmise vastu.

Gripivastane vaktsineerimine

Meditsiiniteaduste valdkonna üliõpilaskogu hoolitses üheskoos valdkonna erialaseltsidega selle eest, et lisaks arsti- ja hambaarstitudengile saaksid  gripi vastu vaktsineeritud teisedki valdkonna tudengid. Meditsiiniteaduste valdkonnal on oluline roll Eesti tervishoimaastiku kujundamisel!

Video tagasisidestamisest

Bioteaduste Üliõpilaste Seltsi õppekvaliteedi töögrupp, mida juhib molekulaar- ja rakubioloogia instituudi üliõpilasesindaja Andrea Jõesaar, tegi hea ja ülevaatliku video tagasisidestamisest.

PS. Vaata videot > !!! 

Uuenduste pakkuja

Lembe Kullamaa

Lembe Kullamaa juhtis tähelepanu sotsiaalsele puudujäägile. Tema pakutud idee, õppetasust vabastuse tagamine töövõimetuse korral, sai kiirelt hoo sisse ning on nüüdseks käinud läbi senati laualt ja vormunud otsuseks.

Marin Lehesalu

Marin Lehesalu on juhtinud tähelepanu paljudele asjadele, mida teised varem ei ole märganud. Näiteks seoses ühiselamute haldamisega, tudengitubade ja tulemusstipendiumidega. “Marini suurepärased ettepanekud panevad alati mõtte liikuma ja viivad tõdemuseni – vau, poleks ise selle peale tulnudki.”

Töökaim meeskond

Õppekvaliteedi töögrupp

Õppekvaliteedi töögrupp on kõige sagedamini kohtuv töögrupp. Nende koosviibimistel arutatakse asju konkreetselt ja seda kasvõi reede õhtul!

Kliinilise meditsiini üliõpilaskogu

Et arvuti taga arstiks ei saa, on kliinilise meditsiini instituudi üliõpilaskogu töötanud selle nimel, et piirangutest vaatamata saaks kombineerida õppes lisaks seminaridele ka praktikumid.

Pikaaegsed olijad

Ilmar Uduste 

Toivo Kikkas 

Karel Paan 

Katariina Sofia Päts 

Kristin Nugis 

Helo Liis Soodla 

Uku Kangur 

Mari-Ann Lind 

Martin Kala 

Allan Aksiim 

Hendrik Ehrpais

Diandra Valk 

Taavo Tähtjärv 

Anne Merzin 

Rainer Urmas Maine 

Ismail Mirzojev

Aga nüüd pisut kino! Vaata üliõpilasesinduse jõulutervitust tudengitele ja esindajatele!