Tartu Ülikooli raamatukogu

Rektorikandidaadid kohtusid üliõpilasesindajate ja üliõpilastega

27. märtsil kell 18.30 kohtusid rektorikandidaadid Toomas Asser, Raul Eamets ja Jaak Vilo üliõpilastega Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis (W. Struve 1).

20. aprillil selgub, kes juhib rektorina järgmised viis aastat Tartu Ülikooli. Mida aga rektor täpsemalt teeb? Mida arvavad rektorikandidaadid kõrghariduse rahastamise tulevikust ja üliõpilaste toetustest? Kuidas soovivad kandidaadid ülikooli arendada? Neile ja veel paljudele küsimustele otsiti vastuseid Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse korraldatud rektorikandidaatide debatil.

Väitlust juhtis üliõpilaskonna aseesimees Siret Siim ning debatti kanti üle ka UTTV-s. Rektori valimiste üldinfo ja TÜÜE ootustega rektorile saab tutvuda veebilehel ut.ee/rektorivalimised.

Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser

Tartu Ülikooli rektoriks valiti professor Toomas Asser