Mis toimub?

Õppetöö Tartu Ülikoolis jätkub, lihtsalt uues vormis. E-õpet saab teha ja peab tegema kvaliteetselt. Kui näed, et e-õppe praegune korraldus ei võimalda täita õpiväljundeid ega soosi ülesehituse tõttu akadeemilist arengut, siis anna sellest märku õppejõule ja programmijuhile, vajadusel valdkonna õppeprodekaanile ja õppedidaktikule. Lisaks teavita vastavaid inimesi ka siis, kui kaugõpe eeldab tegelikult auditoorset kohalkäimist (õppematerjalide saamine, kodutööde esitamine). Alati võid konsulteerida ka TÜÜEga. Leia oma esindaja või võta ühendust üldmeilil tyye@ut.ee

Kui sul puudub õppetöö distantsilt tegemiseks arvuti või muud tarvilikud vahendid ja oled Tartus, siis anna endast märku siin. Proovime kriisiolukorras üksteise muresid ja esinevaid kitsaskohti märgata ning koos hakkama saada!

Tuletame meelde, et kui jääd omal soovil akadeemilisele puhkusele, siis kaob ka tudengile tagatav ravikindlustus. Rohkem infot siin. Kuna enamus üliõpilasi töötab, siis tagab tööandja tervisekindlustuse ja see säilub ka 30 päeva peale töölepingu lõppemist. Tervisekindlustuse tagab ka Töötukassas arvele võtmine.