Rahvusülikooli 101. ja Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse 100. aastapäeva pidustused

30.11

Raamatu esitlus

Juba 30. novembrist alates võime osa saada Rahvusülikooli 101. ja Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse 100. aastapäeva pidustustest.

30. novembril esitlevad nii üliõpilaseisndus kui autorid TÜÜE 100. aastapäeva kingitusena valminud ajalooraamatut “100 aastat üliõpilasesindust Tartu Ülikoolis” Tartu Ülikooli Raamatukogu suures saalis. Saal mahutab kuni 200 külalist, seega on esitlusest võimalik osa saada nii kohapeal hajutatult istudes kui ka UTTV vahendusel.

Lisaks esitleb ülikool sõrmuse ning tekli- ja rinnamärgi uut disaini. Kõigest sellest tasub osa saada, sest põnevat uudistamist on palju!

1.12

Aktus 

1. detsembril on kõik oodatud osa võtma Rahvusülikooli pidulikust aktusest. Aktus algab kell 12 ning seda kannab üle UTTV. JÄÄB ÄRA

Tantsuetendus

Peale aktust, kell 14 võib lipsu pisut lõdvemaks lasta ning nautida üliõpilasesindusega koostöös valminud Raul Markus Vaiksoo tantsulavastust “Oh, otsigem…” samuti UTTV vahendusel.

Rongkäik

Sama päeva õhtul kell 17 algab Vanemuise 46 hoone eest traditsiooniline tõrvikurongkäik. Kohapeal jagatakse maske ja tõrvikuid, kuid kes soovib täita juba olemasolevat tõrvikut, neil palume kohal olla pisut varem, et täitmine ei toimuks suure kogunemisena. Võimalusel võiks täita tõrviku iseseisvalt. Tõrvikud tuleb täita u 0.25-0.5 ulatuses, sellest piisab kogu rongkäigu ajaks.

Rongkäigu paneb liikuma korp! Revelia. Lõpeb see peahoone ees ning kõne peavad ülikooli rektor ja seejärel üliõpilasesinduse esimees Karl Lembit Laane. JÄÄB ÄRA