Autor:
Tartu Ülikooli üliõpilasesindus

Selgunud on 2023/2024. õppeaasta üliõpilasesindajad

Valimistoimkond kinnitas 3. mail 2023/2024. õppeaasta üliõpilasesindajate üldvalimiste tulemused. Uute üliõpilasesindajate mandaat hakkab kehtima 1. juulil 2023 ning kestab kuni 30. juunini 2024.

Üliõpilasesindajaid said valida kõik Tartu Ülikooli üliõpilased. Iga üliõpilane sai hääletada ühe kandidaadi poolt oma instituudis ja ühe kandidaadi poolt oma valdkonnas. Hääletamisperiood kestis 21.30. aprillini. Valimiste eest vastutas valimistoimkond järgmises koosseisus: üliõpilaskonna esimees Katariina Sofia Päts (valimistoimkonna esimees), õppeosakonna jurist Martin Pärn ja üliõpilasesinduse järelevalvekomisjoni liige Laura Ilottu.

Loe, mida valituks osutunud kandideerimisel enda kohta kirjutasid ja milliseid lubadusi jagasid.

 

2023/2024. õppeaasta üliõpilasesindajad

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

  1. Elsa Triin Raidla
  2. Anette-Mai Pirk-Birk
  3. Aurora Ruus
  4. Helen Link
  5. Angela Puur

Ajaloo ja arheoloogia insituut

  1. Hanna-Riin Karu
  2. Sarah Bouirabdane
  3. Angela Puur
  4. Kirke Piiskoppel
  5. Eskarina Jaanus

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

  1. Johannes Sarapuu
  2. Laura Rebane
  3. Marianna Verpson

Filosoofia ja semiootika instituut

  1. Aurora Ruus
  2. Kätri Kiilberg
  3. Heldi Marleen Lang
  4. Mykyta Kabrel
  5. Ana Marić
  6. Mia Riin Roosalu

Kultuuriteaduste instituut

  1. Saara Jaanisk
  2. Christofer Kivipalu
  3. Killu Issak
  4. Marta Selma Grünvald

Maailma keelte ja kultuuride instituut

  1. Elsa Triin Raidla
  2. Ave Albert
  3. Erich Karl Moik
  4. Marleen Marjapuu

Usuteaduskond

  1. Elo Kaalep
  2. Nora Laukse
  3. Aron Aivar Frühling

Viljandi kultuuriakadeemia

  1. Deelia Kurg
  2. Betti Nora Raasman
  3. Jürgen Joost
  4. Joosep Katt

Loodus- ja täppisteaduste valdkond

  1. Anna Zobel
  2. Iris Luik
  3. Stina-Marie Maripuu
  4. Agnes Rohtsalu 
  5. René Piik

Arvutiteaduse instituut

  1. Stina-Marie Maripuu
  2. Heigo Tornik
  3. Ronald Judin

Füüsika instituut

  1. Ida Pinte
  2. Amina Aliyeva
  3. Terje Tammekivi

Genoomika instituut

      Biancamaria Bonucci

Keemia instituut

  1. Mattias Kaspar Krõlov
  2. Paul Erik Olli
  3. Rasmus Rohtla
  4. Anna Zobel

Molekulaar- ja rakubioloogia instituut

  1. Marcella Laura Polverino
  2. Aleksandra Lupp
  3. Anita Lipu

Matemaatika ja statistika instituut

  1. Heleen Saarse
  2. René Piik
  3. Anet Ilustrumm
  4. Helene Loorents

Ökoloogia ja maateaduste instituut

  1. Katariina Kurina
  2. Agnes Rosenberg
  3. Nele-Rita Põldma
  4. Brigitta Taling
  5. Anni Petron

Tehnoloogiainstituut

  1. Andres Sakk
  2. Stepan Strelchenko
  3. Veronika Podliesnova
  4. Baiba Brūmele

Tartu observatoorium

      Quazi Saimoon Islam

Meditsiiniteaduste valdkond

  1. Emma Anni Koppel
  2. Mattias Pettai
  3. Andreas Kevin Põldvee
  4. Hanna Marta Nellis
  5. Martin Veližanin

Bio- ja siirdemeditsiini instituut

  1. Kadri Liis Laas
  2. Carolin Kuuskmäe
  3. Mahvish Faisal
  4. Kerda Pulk

Kliinilise meditsiini instituut

  1. Meeri Jürgenson
  2. Liisa Kirs
  3. Kristella Mariie Taimla
  4. Karmen Kukk
  5. Keitlin Pirn
  6. Kerti Bobõlski

Farmaatsia instituut

  1. Linda Maria Laane
  2. Mart Leo Ruus
  3. Hanna Marta Nellis
  4. Hanna Laura Sepp

Peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut

      Liisa Hiob

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut

  1. Andreas Kevin Põldvee
  2. Hanna Mägi
  3. Kreete Kalinin
  4. Martina Vesper

Hambaarstiteaduse instituut

  1. Elis Udumets
  2. Linda Kasela

Sotsiaalteaduste valdkond

  1. Elisabeth Rebase 
  2. Teele Kanarbik
  3. Petrik Saks
  4. Hanna Kerstina Kartau
  5. Julia Divonina

Haridusteaduste instituut

  1. Teele Kanarbik
  2. Maarja Sõrmus
  3. Eva Margareta Päts

Johan Skytte poliitikauuringute instituut

  1. Yurii Kondratyk
  2. Riin Selart

Majandusteaduskond

  1. Ijeoma Faustina Ekeh
  2. Mariann Saabas
  3. Sofia Samoilova
  4. Kristjan Pulk

Narva kolledž

  1. Inga Kaup
  2. Aleksander Kaznikov
  3. Vladlen Pokrova

Psühholoogia instituut

  1. Getter Lepp
  2. Anette Andresoo

Õigusteaduskond

  1. Ann Viirmaa
  2. Mario Truu
  3. Gregor Pihlak
  4. Karl Erik Piirimees
  5. Anna Markina

Ühiskonnateaduste instituut

  1. Hanna Kerstina Kartau
  2. Petrik Saks
  3. Liisa Jõerüüt
  4. Kerttu Kuku

Täpsemad hääletustulemused, asendusnimekirjad ja muu informatsiooni leiab üliõpilaskogude üldvalimiste protokollist.

Värviline pilt kirjaga AOraamatukogu.

Ao- ja ööraamatukogu tulevad taas!

Tartu Ülikooli peahoone

Algab ülikooli uue arengukava koostamine

Pilt Aurora Ruusist.

Aurora Ruus: üliõpilasesindaja on lüliks tudengite ja ülikooli vahel